Co o nas mówią Klienci

Szukasz powodu, dla którego powinniśmy zacząć współpracę? Zależy nam na tym aby Twoja opinia o naszych usługach była równie pozytywna jak inne!

 • TeleScope Sp. z o.o.

  Pełen profesjonalizm w połączeniu z wysoką kulturą osobistą. Rzetelne podejście do projektów i terminowość wykonania. Bogaty warsztat i głowa pełna pomysłów zapewnia pełne zadowolenie klienta.

  Tomasz Trocki

  Właściciel

  TeleScope Sp. z o.o.

 • Centrum Rent a Car

  Z Panem Erwinem współpracujemy od początku naszej działalności w branży Rent a Car, z naszej współpracy najbardziej doceniam to że Pan Erwin nie opiera się na gotowych rozwiązaniach, które nie do końca spełniają nasze oczekiwania, ale na autorskich pomysłach, które szybko są wdrażane i bardzo często przewyższają nasze oczekiwania - kreatywny, sumienny, terminowy.

  Hubert Budzeń

  Właściciel

  Centrum RENT a CAR

 • theIT

  Współpracuję przy wdrożeniach z Erwinem od 2014r. jak jeszcze pracowałem w Agorze oraz obecnie prowadząc już własną firmę. Zawszę mogę liczyć na jego profesjonalizm, jest bardzo zdolnym programistą znającym wiele technik, doświadczonym, dla niego nie ma tematów „niemożliwych” i przede wszystkim jest terminowy. Jeśli jest do wykonania duży zaawansowany projekt, to śmiało można go powierzyć Erwinowi.

  Krzysztof Miodek

  Właściciel

  TheIT

 • Stelvio Detailing Sp. z o.o.

  Strona wykonana z największą starannością, prosta i przejrzysta. Na wersji mobilnej przypomina dobrze stworzoną aplikacje, poruszanie się po niej jest bardzo intuicyjne.

  Tomasz Ramos

  Właściciel

  Stelvio Detailing

 • APROKS

  Współpracujemy z Erwinem od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonywanych dla nas usług programistycznych. Profesjonalne podejście, terminowość oraz bardzo dobra komunikatywność, pozwalają szybko i sprawnie dobrać odpowiednie rozwiązanie. Dodatkowym atutem jest bardzo szeroki zakres pomocy przy wdrożeniach.

  Łukasz Kot

  Właściciel

  APROKS Łukasz Kot

 • Rafał Staromłyński Graphic Designer

  Współpracuję z Erwinem od kilku lat. Profesjonalne podejście do każdego tematu, terminowość, bogaty wachlarz wykorzystywanych technologii to jedne z wielu zalet jakimi się charakteryzuje. Jako UX/UI designer najbardziej cenię sobie idealne wdrożenie przygotowanego projektu. Dokładność i staranność, z którą pracuje pozwala osiągnąć wspaniałe rezultaty.

  Rafał Staromłyński

  UX/UI Designer

  rsxdesign

 • novaIT

  Współpraca z Panem Erwinem przez cały czas przebiegała bardzo sprawnie i szybko. Pomimo złożoności naszych projektów udało się w ekspresowym tempie rozwiązać wszystkie borykające problemy. Możemy śmiało zarekomendować Pana Erwina jako wysokiej klasy specjalistę o dużej wiedzy i znajomości branży IT.

  Jarosław Panek

  Właściciel

  NovaIT

 • Poinformowani – Twoje centrum informacji

  Bardzo dobra współpraca z Erwinem. Rzetelność, terminowość oraz bardzo dobra komunikacja, to tylko część plusów. Programista o „szerokim polu widzenia”, kreatywny i bardzo pomocny. Bezproblemowo spełnił wszystkie nasze „zachcianki”.

  Łukasz Bok

  Redaktor naczelny

  Poinformowani.pl

 • PSKF

  Rewelacyjne podejście do tematu. Zaangażowanie. Współczynik koszty/jakość najlepszy na świecie.

  Mariusz Skiba

  CEO

  Polskie Stowarzyszenie Kredytobiorców Frankowych

 • iVenture

  W iVenture cenimy sobie kreatywne podejście i terminowość. Współpraca z Erwinem dostarcza nam te obydwa elementy co pozwala na wysoki standard usług.

  Jacek Jurczyński

  Właściciel

  iVenture - marketing w wyszukiwarkach

 • Buzzer

  Non stop się rozwija pomimo tego że już posiada wiele kompetencji. Napis na jego stronie prywatnej: kontakt 24/7, jest całkowicie prawdziwy. Chciałoby się żeby w IT było więcej takich ludzi jak on.

  Mikołaj Figura

  Właściciel agencji konsultingowo-marketingowej

 • Veno.design - Designing Attractive Websites & Apps

  Highly skilled Front & Back-End Developer who makes perfect and the failure-free code. Huge experience in programming websites and systems. Very big attention to details. He’s a hard-working man. I respect and recommend them!

  Mike Zué

  Web/UI Designer

  Veno.design